Kas mes?

Citrina (Limone) -  Virėjas. Profesionalas. Sicilietis. Receptėlių kūrėjas ir gamintojas. Mielas ir jaukus žmogelis. Daug mosikuoja rankomis. Mėgsta visokius ant laužo ir ne tik keptus kepsnelius, sriubas ir be galo be krašto - pankolius.

Bulvė (Patata) - Nevirėja ir neprofesionalė. Šiaip neprasta šeimininkėle. Lietuvaitė. Tinklaraščio rašytoja. Mėgsta diriguoti ir kontroliuoti. Absoliuti "sūrininkė", ypač ožkos, ir "alyvuogininkė", o daugiau priklauso nuo metų laiko ir nuotaikos.
"Citrina ir bulvė" ("Limone e patata")  - Tikriausiai jau supratote, kodėl toks pavadinimas? :) Šis vaisius ir daržovė tiesiog atstovauja mūsų, deja, kol kas paliktoms, šalims. O šis tinklaraštis bus mūsų gaminamų (sukurtų ar rastų receptų knygose, paragautų ar pamatytų kokiam nors restoranėlyje, arba rekomenduotų draugų) receptėlių rinkinys. Daugiausia čia rasite itališkų, sicilietiškų, lietuviškų patiekalų, na ir, žinoma, visokiausių kitokių, kurie pasitaiko (pasitaikys) mūsų kulinariniame kelyje.

Tinklaraštį skiriame savo draugams - pirmiausia, esamiems, o vėliau - ir būsimiems, kurie mus netyčia užklups internetinėse erdvėse.

Gero skaitymo ir laimingų bei skanių akimirkų virtuvėje! :)